Byrå med kalkstensskiva i sengustaviansk stil
2017-10-20
493992
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ med huggen kalkstensskiva, sengustaviansk stil, 1800-tal, beslag i mässing, höjd 93, 108x49 cm
ett löst beslag medföljer, ytslitage, skiva med smärre lagning i bakkant