Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ med huggen kalkstensskiva, sengustaviansk stil, 1800-tal, beslag i mässing, höjd 93, 108x49 cm
ett löst beslag medföljer, ytslitage, skiva med smärre lagning i bakkant
493992
2017-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här