Byrå med kalkstensskiva i sengustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ med huggen kalkstensskiva, sengustaviansk stil, 1800-tal, beslag i mässing, höjd 93, 108x49 cm

ett löst beslag medföljer, ytslitage, skiva med smärre lagning i bakkant

493992

2017-10-20