Skål Bolin

Skål Bolin
Skål Bolin
Skål Bolin
Skål Bolin
Skål Bolin
Skål Bolin
Skål Bolin
Skål Bolin
Skål Bolin
Skål Bolin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, silver, WA Bolin Stockholm 1945, med hänklar, höjd ca 8, längd 21 cm, vikt ca 395 g

Smärre bucklor, smärre enstaka repor

494000

2017-10-20