Baljfåtöljer soffa

Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa
Baljfåtöljer soffa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, SOFFA, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålade, klädsel av tyg, delvis skuren och bronserad dekor, 2 kuddar medföljer, ben med kannelyrer, soffans ben med bladhölstring, sitthöjd ca 42-44 cm, längd soffa ca 182 cm

Senare bemålade, senare klädsel, soffa med lagning, skada/avslag

494017

2017-10-27