Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, "Visingsö", bokhylla med skrivskiva, alm, totalhöjd ca 196, 106x42 cm
Zustandsbeschreibung
slitage och skador, repor
494019
2017-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner