Pierre Forsell ljusstakar

Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE FORSELL, ljusstakar, 3 st., mässing, Skultuna, Sverige, 1900-talets mitt, signerade, höjd ca 19-23 cm, etui

494024

2017-10-21