Soffa Danmark
Valmis
2017-10-20
494036
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SÖBORG MÖBLER, soffa, Danmark, 1900-talets andra hälft, svart läderklädsel, lösa plymåer, underrede i borstad vitmetall, etikettmärkt, längd ca 130 cm
Bruksslitage