Soffa Danmark

Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SÖBORG MÖBLER, soffa, Danmark, 1900-talets andra hälft, svart läderklädsel, lösa plymåer, underrede i borstad vitmetall, etikettmärkt, längd ca 130 cm

Bruksslitage

494036

2017-10-20