Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SÖBORG MÖBLER, soffa, Danmark, 1900-talets andra hälft, svart läderklädsel, lösa plymåer, underrede i borstad vitmetall, etikettmärkt, längd ca 130 cm
Bruksslitage
494036
2017-10-20