Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, art deco, 1940-tal, lackerat trä samt förkromad metall, skärm i textil "Stensöta" från GP & J Baker / Firma Svenskt Tenn, justerbar höjd ca 120-165 cm
Bruksslitage
494039
2017-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här