Golvlampa art deco 1940-tal

Golvlampa art deco 1940-tal
Golvlampa art deco 1940-tal
Golvlampa art deco 1940-tal
Golvlampa art deco 1940-tal
Golvlampa art deco 1940-tal
Golvlampa art deco 1940-tal
Golvlampa art deco 1940-tal
Golvlampa art deco 1940-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, art deco, 1940-tal, lackerat trä samt förkromad metall, skärm i textil "Stensöta" från GP & J Baker / Firma Svenskt Tenn, justerbar höjd ca 120-165 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

494039

Päivämäärä:

2017-10-20