Golvlampa art deco 1940-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, art deco, 1940-tal, lackerat trä samt förkromad metall, skärm i textil "Stensöta" från GP & J Baker / Firma Svenskt Tenn, justerbar höjd ca 120-165 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
494039
Päivämäärä:
2017-10-20