Petter Zennström

Petter Zennström
Petter Zennström
Petter Zennström
Petter Zennström
Petter Zennström
Petter Zennström

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): Komposition
monogramsignerad och daterad PZ, 2001, olja på pannå, ca 61x61 cm, oramad

Håll i hörnen

494042

2017-10-23