Sekretär sengustaviansk

Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR, sengustaviansk, 1800-talets början, björk, bronsbeslag i rokokostil, invändigt med lådinredning, höjd ca 136, 114x51cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, lagnignar, kompletterad, senare beslag

494046

2017-10-23