Einar Gross oljemålning

Einar Gross oljemålning
Einar Gross oljemålning
Einar Gross oljemålning
Einar Gross oljemålning
Einar Gross oljemålning
Einar Gross oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

EINAR GROSS (1885-1962): Vy över Frederiksholms kanal med Vor Frelsers Kirke, signerad, olja på duk, ca 52x70 cm

Zustandsbeschreibung

Dukskada

494051

2017-10-20