Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
EINAR GROSS (1885-1962): Vy över Frederiksholms kanal med Vor Frelsers Kirke, signerad, olja på duk, ca 52x70 cm
Zustandsbeschreibung
Dukskada
494051
2017-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner