Jaeger-LeCoultre bordsur

Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, reseväckarur, 1960/70-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, alarm, boett i mässing, urtavla i lapis lazuli, 8 dagars gångreserv, höjd 60 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, defekt alarmfunktion, bruksslitage

494057

2017-10-25