Notställ jugend

Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

NOTSTÄLL, jugend, tidigt 1900-tal, svärtat trä samt mässing, höjd ca 94, 45x29 cm

Zustandsbeschreibung

Visst slitage

494061

2017-10-20