Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
NOTSTÄLL, jugend, tidigt 1900-tal, svärtat trä samt mässing, höjd ca 94, 45x29 cm
Zustandsbeschreibung
Visst slitage
494061
2017-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner