K Anderson konfektskål silverspecial
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
K ANDERSON, konfektskål, silver, empirestil, invändigt förgylld, på tripod, dekor av bockhuvuden, locket krönt av pinjekotte, Stockholm 1898, höjd ca 28 cm, vikt ca 726 g
Locket med smärre bucklor
494064
2017-11-04