Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHN WILLIAM HILL (1812-1879): Landskap med figurer, signerad och daterad J. W. Hill 1871, ca 24x20 cm
494066
2017-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här