Jean Salabet oljemålning

Jean Salabet oljemålning
Jean Salabet oljemålning
Jean Salabet oljemålning
Jean Salabet oljemålning
Jean Salabet oljemålning
Jean Salabet oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JEAN SALABET (1900-tal), motiv från Paris, signerad och daterad J Salabet Paris 1953, olja på duk, ca 28x35 cm

494070

2017-10-25