Den heliga familjen Tizians efterföljare

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TIZIAN, efterföljare (1600/1700-tal): Den heliga familjen, olja på duk, ca 70x100 cm

494072

2017-10-25