Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
FAT, 2 st., tenn, 1700-tal, bl.a. Nils Forss Västerås 1768 samt Arboga stämplar och ägarsignaturer diameter 39 resp 42 cm
Smärre skador
494089
2017-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här