Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FAT, 2 st., tenn, 1700-tal, bl.a. Nils Forss Västerås 1768 samt Arboga stämplar och ägarsignaturer diameter 39 resp 42 cm

Smärre skador

494089

2017-10-20