Axel Herman Hägg (Haig) akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL HERMAN HÄGG (HAIG) (1835-1921): "Holländsk stadsbild", signerad och daterad Axel Hägg 1876, akvarell, ca 35x50 cm

494108

2017-10-20