Brosch Lea Stein

Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en räv, signerad, längd 7 cm

494121

2017-10-22