Reseikon Ryssland

Reseikon Ryssland
Reseikon Ryssland
Reseikon Ryssland
Reseikon Ryssland
Reseikon Ryssland
Reseikon Ryssland

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RESEIKON, silver, Ryssland, Guds moder med de sju svärden, målad med olja på duk, stämplad St. Petersburg 1806, probör Alexandr Yashinov, tillverkare JK?, ca 10,5x7,5 cm

Färgbortfall och bucklig

494128

2017-10-25