Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POUL SKELBYE (Danmark, 1919-2002),
Nouvelles Tendances, signerad och daterad a tergo Poul Skelbye 68-70, olja på duk, 97x130cm
494133
2017-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här