Poul Skelbye oljemålning

Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

3 000 SEK

POUL SKELBYE (Danmark, 1919-2002),
Nouvelles Tendances, signerad och daterad a tergo Poul Skelbye 68-70, olja på duk, 97x130cm

494133

2017-10-30