Trädgårdsbänk

Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBÄNK, gjutjärn samt trä, 1900-talets början, bemålad i grönt, höjd ca 52, 130x50 cm

Säljes till förmån för Läkarmissionen

Slitage, senare sits, en mede borta den andra fuktskadad

494135

2017-10-20