Väggur 1800-talets slut

Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrokoko, träskuren dekor, förgylld, emaljerad urtavla, urtavlan märkt FW Tornberg, Stockholm, höjd ca 92 cm

Slitage, nyckel och pendel saknas

494137

2017-10-23