Brosch Lea Stein

Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en räv, signerad, längd 9,5 cm

494145

2017-11-04