Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERNST JOSEPHSON (1851-1906): Mansstudie, signerad Ernst Josephson, blyerts, bildyta 27,5 x 17 cm
PROVENIENS: Minnesutställning 1951 på Liljevalchs konsthall
Veck, Ej examinerad ur ram
494159
2017-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här