Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID ROSÉN, hurts, Nordiska kompaniet, 1950-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skyltmärkt samt märkt 585 010 17:e sept 1955, höjd ca 61, 36x76 cm
Nyckel saknas, fläckar, ytskador
494162
2017-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här