Sven Olof Ehrén Slussenpanorama
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004): (5) Slussen, Gamla Stan, signerade, daterade och numrerade Sven Olof Ehren -80, 264/360, 274/360, 125/360, 26/360, färglitografier, bladstorlek 38,5x55 cm vardera
Smärre fläckar
494183
2017-10-24