Sven Olof Ehrén Slussenpanorama

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004): (5) Slussen, Gamla Stan, signerade, daterade och numrerade Sven Olof Ehren -80, 264/360, 274/360, 125/360, 26/360, färglitografier, bladstorlek 38,5x55 cm vardera

Smärre fläckar

494183

2017-10-24