Golvlampa Artemide
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
M LUCCHI & G FASSINA, "Tolomeo Mega Terra Floor Light", golvlampa, Artemide, Italien, 1900-talets andra hälft, vitmetall, delvis kromad, märkt Artemide samt etikettmärkt, reglerbar
Bruksslitage
494191
2017-10-20