Hulda Schenson Flickporträtt

Hulda Schenson Flickporträtt
Hulda Schenson Flickporträtt
Hulda Schenson Flickporträtt
Hulda Schenson Flickporträtt
Hulda Schenson Flickporträtt
Hulda Schenson Flickporträtt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HULDA SCHENSON (1847-1940): Flickportätt, signerad och daterad Hulda Schenson, 1877?, olja på duk, ca 61x50 cm

Restaurerad, lagad

494201

2017-10-20