Kniv av Nikolaus Fankki samearbete

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

NIKOLAUS FANKKI (Kaitum, född 1927), kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad och daterad NF 1968, bladet signerat B&S, längd 36 cm

Zustandsbeschreibung

494214

2017-10-30