Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
NIKOLAUS FANKKI (Kaitum, född 1927), kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad och daterad NF 1968, bladet signerat B&S, längd 36 cm
Zustandsbeschreibung
494214
2017-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner