Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HORN CHAIRS, 2 st., 1900-tal, kohorn, svart skinnklädsel, höjd 80-84, sitthöjd 45 cm
Slitage, klädsel med skador
494238
2017-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här