Kaffekopp med fat 1800-talets första hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFEKOPP med fat, empire, dekor i guld och blommor, höjd kopp 11 cm, fat diameter 13 cm

Slitage

494252

2017-10-23