Kaffekopp med fat 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKOPP med fat, empire, dekor i guld och blommor, fatet märkt, höjd kopp 10,5 cm, fat diameter 13,5 cm

Slitage

494254

2017-10-23