Såsterriner Kina 1700-tal

Såsterriner Kina 1700-tal
Såsterriner Kina 1700-tal
Såsterriner Kina 1700-tal
Såsterriner Kina 1700-tal
Såsterriner Kina 1700-tal
Såsterriner Kina 1700-tal
Såsterriner Kina 1700-tal
Såsterriner Kina 1700-tal
Såsterriner Kina 1700-tal
Såsterriner Kina 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÅSTERRINER, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), snarlika, dekor av flodlandskap i underglasyrblått, längd ca 19 cm, höjd ca 16 cm

Ett lock med lagning

494263

2017-10-20