Lars Erik Falk, väggskulptur Konkret konst
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LARS ERIK FALK (född 1922): Komposition i blått och svart, signerad och daterad L E Falk 1956-83, bemålade stålprofiler, höjd 71 cm, bredd 33 cm.
Repor, skador, klisterrester på baksidan
494298
2017-11-30