Lars Erik Falk, väggskulptur Konkret konst

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): Komposition i blått och svart, signerad och daterad L E Falk 1956-83, bemålade stålprofiler, höjd 71 cm, bredd 33 cm.

Repor, skador, klisterrester på baksidan

494298

2017-11-30