Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDREAS GRUNER (samtida): Komposition i blått 1-3 - triptyk, signerad och daterad på baksidan 1978/15, bemålade väggskulpturer (duk på pannå), 18x18, 36x36 samt 72x72 cm
Ytrepor
494318
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här