Andreas Gruner triptyk Konkret konst

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS GRUNER (samtida): Komposition i blått 1-3 - triptyk, signerad och daterad på baksidan 1978/15, bemålade väggskulpturer (duk på pannå), 18x18, 36x36 samt 72x72 cm

Ytrepor

494318

2017-11-30