Andreas Gruner 4 delar Konkret konst

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS GRUNER (samtida): Komposition i blått 1-4, signerad och daterad på baksidan 1978/30, bemålade väggskulpturer (duk på pannå), 42x72, 45x60, 40x49 samt 40x40 cm

Ytslitage, fläckar

494325

2017-11-30