Gert Marcus, oljemålning

Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

15 000 SEK

GERT MARCUS, Le reveil - serre de la Madone, sign G M och daterad 1960, 117x73,5 cm.

Proveniens: Fam. Marcus.

494327

2017-10-27