Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDREAS GRUNER (samtida): Komposition i rött och blått 1-4, signerad och daterad på baksidan 1978/16, bemålade väggskulpturer (duk på pannå), 32x32, 36x36, 40x40 samt 44x44 cm
Ytskador
494330
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här