Häst Dalarna

Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DALAHÄST, trä, 1900-talets första hälft, vit bemålning med polykrom dekor, höjd ca 10 cm, längd ca 10 cm

Slitage, repor, smärre skador

494335

2017-10-21