Ylva spendrup oljemålning

Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

YLVA SPENDRUP (född 1947): "Dalahästar", signerad och daterad a tergo Ylva Spendrup 1995, olja på duk, 92 x 73 cm
PROVENIENS: Inköpt på Galleri 17, Stockholm 1995

494337

2017-10-24