Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SÄNGBORD, ett par, engelsk stil, enligt uppgift inköpta på George Hensher, med låda i sargen, höjd 53, 49x39 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage och repor

494348

2017-10-20