Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SÄNGBORD, ett par, engelsk stil, enligt uppgift inköpta på George Hensher, med låda i sargen, höjd 53, 49x39 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage och repor
494348
2017-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner