Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSKRONA, möjligen Hans-Agne Jakobsson, mässing, 1960-tal, ringkrona med 12 kupor i glas, höjd ca 80, diameter 75 cm.
Smärre slitage, en glödlampshållare skadad.
494350
2017-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här