Ljuskrona 1960-tal

Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, möjligen Hans-Agne Jakobsson, mässing, 1960-tal, ringkrona med 12 kupor i glas, höjd ca 80, diameter 75 cm.

Smärre slitage, en glödlampshållare skadad.

494350

2017-10-20