Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, Hepplewhite-stil, bestående av matbord med 4 iläggsskivor, 6 stolar, 2 karmstolar, i mahogny, bordets höjd 75, diameter 115, totallängd 315, sitthöjd 46 cm
slitage repor
494372
2017-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här