Roy Friberg

Roy Friberg
Roy Friberg
Roy Friberg
Roy Friberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROY FRIBERG (1934-2016): (2) Figurkomposition, monogramsignerad och daterad RF 82, 23/170 resp RF -85, 46/225, litografi, ca 44x58 resp 44x60 cm

En Saknar glas

494408

2017-10-21