Snusdosa silverspecial

Snusdosa silverspecial
Snusdosa silverspecial
Snusdosa silverspecial
Snusdosa silverspecial
Snusdosa silverspecial
Snusdosa silverspecial
Snusdosa silverspecial
Snusdosa silverspecial
Snusdosa silverspecial
Snusdosa silverspecial

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SNUSDOSA, silver, Carl Ålänning, Stockholm 1700-tal, invändigt förgylld, längd ca 6,5 cm, vikt ca 76 g

494418

2017-11-04